1e elftal

Busreis richting Lemele op 6 oktober 2018

Ook aankomende zaterdag is er weer de mogelijkheid voor supporters en belangstellenden om mee te reizen naar Lemele voor de wedstrijd tussen Lemele 1 en 's-Heerenbroek 1.

De bus zal uiterlijk om 12.45 uur vertrekken en rond 17.15 zal de terugreis ingezet worden. 

Onkosten bedragen slechts 5 euro per persoon.

Opgeven kan bij Gert Kwakkel (06 83 91 41 93), vol = vol!

We rekenen op jullie steun; tot zaterdag! 

Programma het Eerste

zaterdag 20 oktober 2018
SVV '56
-
's-Heerenbroek

2 - 1


zaterdag 27 oktober 2018
's-Heerenbroek
-
Wilsum

Aanvang: 14:30


4e Klasse D

Evenementen

cafeeigenwijs.pngsheerenhoeve.pngsebo.pngbastiaan.pngboerverzekeringen.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngbbm-advocaten.pngbeers.png123verhuur.pngvan_guilik.pnganytime.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngbrugmedia.pngsmaakfactor.pngbergmakelaardij.pngschutte.pngoostindie.pngbastiaan_installatietechniek.pnghdeleeuw.pngbeensbootmotoren.pngphverhuur.pnggarageklaassen.pngubink_meuleman_bouw.pngmail_service_zwolle.pnghetparochiehuis.pnghairqueen.pngvdberg.pnghoutburcht.pngweeghel_gewasbescherming.pngautotaalglas.pngmorrenhof.pngcafeeigenwijs.pngsheerenhoeve.pngsebo.pngbastiaan.pngboerverzekeringen.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngbbm-advocaten.pngbeers.png123verhuur.pngvan_guilik.pnganytime.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngbrugmedia.pngsmaakfactor.pngbergmakelaardij.pngschutte.pngoostindie.pngbastiaan_installatietechniek.pnghdeleeuw.pngbeensbootmotoren.pngphverhuur.pnggarageklaassen.pngubink_meuleman_bouw.pngmail_service_zwolle.pnghetparochiehuis.pnghairqueen.pngvdberg.pnghoutburcht.pngweeghel_gewasbescherming.pngautotaalglas.pngmorrenhof.png