1e elftal

Busreis richting Lemele op 6 oktober 2018

Ook aankomende zaterdag is er weer de mogelijkheid voor supporters en belangstellenden om mee te reizen naar Lemele voor de wedstrijd tussen Lemele 1 en 's-Heerenbroek 1.

De bus zal uiterlijk om 12.45 uur vertrekken en rond 17.15 zal de terugreis ingezet worden. 

Onkosten bedragen slechts 5 euro per persoon.

Opgeven kan bij Gert Kwakkel (06 83 91 41 93), vol = vol!

We rekenen op jullie steun; tot zaterdag! 

bastiaan.pngubink_meuleman_bouw.pngblom_auto.pngmail_service_zwolle.png123verhuur.pngh_uitgekookt.pngboerverzekeringen.pnghdeleeuw.pngschutte.pnghairqueen.pnghoutburcht.pnganytime.pngautotaalglas.pngsheerenhoeve.pnghofstede_rijopleiding.pngvdberg.pngbergmakelaardij.pnghetparochiehuis.pngid-agro.pngbernardkeppel.pngphverhuur.pngprofnorm.pngb0_mulder_tweewielers.pngcafeeigenwijs.pngsebo.pngweeghel_gewasbescherming.pngbastiaan_installatietechniek.pngvan_guilik.pngbbm-advocaten.pngsmaakfactor.pngbrugmedia.pngoostindie.pngbastiaan.pngubink_meuleman_bouw.pngblom_auto.pngmail_service_zwolle.png123verhuur.pngh_uitgekookt.pngboerverzekeringen.pnghdeleeuw.pngschutte.pnghairqueen.pnghoutburcht.pnganytime.pngautotaalglas.pngsheerenhoeve.pnghofstede_rijopleiding.pngvdberg.pngbergmakelaardij.pnghetparochiehuis.pngid-agro.pngbernardkeppel.pngphverhuur.pngprofnorm.pngb0_mulder_tweewielers.pngcafeeigenwijs.pngsebo.pngweeghel_gewasbescherming.pngbastiaan_installatietechniek.pngvan_guilik.pngbbm-advocaten.pngsmaakfactor.pngbrugmedia.pngoostindie.png