Programma het eerste

zaterdag 23 februari 2019
's-Heerenbroek 1
-
DKB 1

0 - 0

uitgesteld


4e Klasse D

Evenementen

Geen evenementen gevonden.

1e elftal

Busreis richting Lemele op 6 oktober 2018

Ook aankomende zaterdag is er weer de mogelijkheid voor supporters en belangstellenden om mee te reizen naar Lemele voor de wedstrijd tussen Lemele 1 en 's-Heerenbroek 1.

De bus zal uiterlijk om 12.45 uur vertrekken en rond 17.15 zal de terugreis ingezet worden. 

Onkosten bedragen slechts 5 euro per persoon.

Opgeven kan bij Gert Kwakkel (06 83 91 41 93), vol = vol!

We rekenen op jullie steun; tot zaterdag! 

Zoeken

Hoofdsponsor

Kok verhuur

Wedstrijdsponsor

schildersbedrijf-Kattenberg

bergmakelaardij.pngbrugmedia.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngubink_meuleman_bouw.pnganytime.png123verhuur.pnghetparochiehuis.pngsebo.pngboerverzekeringen.pngbeensbootmotoren.pngcafeeigenwijs.pngsheerenhoeve.pngphverhuur.pnghdeleeuw.pngvdberg.pngbeers.pnggarageklaassen.pngmorrenhof.pnghoutburcht.pngmail_service_zwolle.pngoostindie.pnghairqueen.pngweeghel_gewasbescherming.pngbastiaan.pngautotaalglas.pngbastiaan_installatietechniek.pngvan_guilik.pngsmaakfactor.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngbbm-advocaten.pngschutte.pngbergmakelaardij.pngbrugmedia.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngubink_meuleman_bouw.pnganytime.png123verhuur.pnghetparochiehuis.pngsebo.pngboerverzekeringen.pngbeensbootmotoren.pngcafeeigenwijs.pngsheerenhoeve.pngphverhuur.pnghdeleeuw.pngvdberg.pngbeers.pnggarageklaassen.pngmorrenhof.pnghoutburcht.pngmail_service_zwolle.pngoostindie.pnghairqueen.pngweeghel_gewasbescherming.pngbastiaan.pngautotaalglas.pngbastiaan_installatietechniek.pngvan_guilik.pngsmaakfactor.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngbbm-advocaten.pngschutte.png