Programma het eerste

zaterdag 23 februari 2019
's-Heerenbroek 1
-
DKB 1

0 - 0

uitgesteld


4e Klasse D

Evenementen

Geen evenementen gevonden.

1e elftal

Busreis richting MVV '69 (Marle) op 29 september 2018

Voor aanstaande zaterdag is een bus geregeld waarmee de selectie en staf van 's-Heerenbroek af zal reizen naar Marle.  

Hierbij is er voor belangstellende supporters ook nog ruimte om mee te reizen. De bus zal uiterlijk om 12.45 vertrekken vanaf de Kandelaar en tegen 17.30 uur zal de terugreis ingezet worden.

Onkosten; slechts 5 euro!

Om u aan te melden voor dit gezellige uitje, of voor vragen, kunt u contact opnemen met Gert Kwakkel: 06-83914193.

Aanmeldingen graag uiterlijk voor vrijdagavond 28 september 20.00 uur.

Zoeken

Hoofdsponsor

Kok verhuur

Wedstrijdsponsor

schildersbedrijf-Kattenberg

beensbootmotoren.pngweeghel_gewasbescherming.pngbergmakelaardij.pnganytime.pngbastiaan_installatietechniek.pngschutte.pngubink_meuleman_bouw.pnghetparochiehuis.pngphverhuur.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngvdberg.pngsmaakfactor.pngcafeeigenwijs.pngbbm-advocaten.pngvan_guilik.pngbastiaan.pngautotaalglas.pngbeers.pngboerverzekeringen.pngmail_service_zwolle.pngsheerenhoeve.pngmorrenhof.pngoostindie.pnggarageklaassen.pnghoutburcht.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngsebo.png123verhuur.pngbrugmedia.pnghairqueen.pnghdeleeuw.pngbeensbootmotoren.pngweeghel_gewasbescherming.pngbergmakelaardij.pnganytime.pngbastiaan_installatietechniek.pngschutte.pngubink_meuleman_bouw.pnghetparochiehuis.pngphverhuur.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngvdberg.pngsmaakfactor.pngcafeeigenwijs.pngbbm-advocaten.pngvan_guilik.pngbastiaan.pngautotaalglas.pngbeers.pngboerverzekeringen.pngmail_service_zwolle.pngsheerenhoeve.pngmorrenhof.pngoostindie.pnggarageklaassen.pnghoutburcht.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngsebo.png123verhuur.pngbrugmedia.pnghairqueen.pnghdeleeuw.png