1e elftal

Busreis richting MVV '69 (Marle) op 29 september 2018

Voor aanstaande zaterdag is een bus geregeld waarmee de selectie en staf van 's-Heerenbroek af zal reizen naar Marle.  

Hierbij is er voor belangstellende supporters ook nog ruimte om mee te reizen. De bus zal uiterlijk om 12.45 vertrekken vanaf de Kandelaar en tegen 17.30 uur zal de terugreis ingezet worden.

Onkosten; slechts 5 euro!

Om u aan te melden voor dit gezellige uitje, of voor vragen, kunt u contact opnemen met Gert Kwakkel: 06-83914193.

Aanmeldingen graag uiterlijk voor vrijdagavond 28 september 20.00 uur.

Programma het Eerste

zaterdag 20 oktober 2018
SVV '56
-
's-Heerenbroek

2 - 1


zaterdag 27 oktober 2018
's-Heerenbroek
-
Wilsum

Aanvang: 14:30


4e Klasse D

Evenementen

hetparochiehuis.pngcafeeigenwijs.pngsheerenhoeve.pngbergmakelaardij.pngboerverzekeringen.pngbrugmedia.pngbastiaan_installatietechniek.pngsebo.pngbeensbootmotoren.pngmorrenhof.pngvan_guilik.pngbbm-advocaten.pngschutte.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngbastiaan.pnganytime.pnggarageklaassen.pngubink_meuleman_bouw.pngvdberg.png123verhuur.pngbeers.pnghoutburcht.pnghairqueen.pngphverhuur.pngweeghel_gewasbescherming.pngsmaakfactor.pngoostindie.pngautotaalglas.pngmail_service_zwolle.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pnghdeleeuw.pnghetparochiehuis.pngcafeeigenwijs.pngsheerenhoeve.pngbergmakelaardij.pngboerverzekeringen.pngbrugmedia.pngbastiaan_installatietechniek.pngsebo.pngbeensbootmotoren.pngmorrenhof.pngvan_guilik.pngbbm-advocaten.pngschutte.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngbastiaan.pnganytime.pnggarageklaassen.pngubink_meuleman_bouw.pngvdberg.png123verhuur.pngbeers.pnghoutburcht.pnghairqueen.pngphverhuur.pngweeghel_gewasbescherming.pngsmaakfactor.pngoostindie.pngautotaalglas.pngmail_service_zwolle.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pnghdeleeuw.png